Program kina

HARDCORE HENRY / HARDCORE HENRY

Začiatok : 20:00
akčný, dobrodružný, sci-fi USA, Rusko, 2016, 90 min.

réžia : Ilja Najšluller

Zobudil si sa, nič si nepamätáš. Najskôr preto, že ťa práve oživili. Tá krásna žena hovorí, že ťa miluje a že sa voláš Henry. Máš ako keby umelé ruky a nohy. Naraz niekto vtrhne do miestnosti, strieľa na tebe a ženu, ktorá ťa miluje, unášajú ju preč. Mal by si jej pomôcť a dostať späť. Kto ju ale uniesol? Mocný vodca s armádou žoldnierov a plánom na ovládnutie sveta. Si v neznámom meste, kde sa ťa neustále pokúša niekto zabiť...

21.4. - 22.4. o 17,30 h
24.4. o 17,30 h
25.4. o 20,00 h


Vstupenky si môžete rezervovať TU !


copyright © 2011 - DO Strojár

Kalendár

19:00 Divadlo |
OPONA HORE / ZRUŠENÉ !!!

17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30, 20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30 Kino |
TRI ( Drei )
20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
DOKONALÝ ZMYSEL
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30, 20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30, 20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
JACK A JILL
10:00, 18:00 Divadlo |
DEEP DISCO LEAGUE
20:00 Kino |
JACK A JILL
20:00 Kino |
JACK A JILL
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
19:00 Divadlo |
LUCIE BÍLÁ
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
BASTARDI 2
17:30 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
16:00 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
NIC PROTI NEČEMU
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
15:30 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
KONTRABAND
15:30 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
OSAMELOSŤ PRVOČÍSEL
20:00 Kino |
KONTRABAND
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Divadlo |
Miroslav Donutil
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Divadlo |
A DO PYŽAM !
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
FAUST
20:00 Kino |
STOCKHOLM EAST
17:30 Kino |
STOCKHOLM EAST
17:30 Kino |
IMMORTALITAS
17:30 Kino |
IMMORTALITAS
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
20:00 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
WIN WIN
16:30 Kino |
PRÍLIŠ MLADÁ NOC
18:00 Kino |
TRAINSPOTING
20:00 Kino |
POUPATA
18:00 Kino |
NEHA
20:00 Kino |
ZABRISKIE POINT
14:30 Kino |
SOĽ NAD ZLATO
15:30 Kino |
KRÁĽ DROZDIA BRADA
20:00 Kino |
LONO ( WOMB )
20:00 Kino |
ROZCHOD NADERA A SIMIN
20:00 Kino |
LURDY
20:00 Kino |
LURDY
17:30 Kino |
LURDY
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
LE HAVRE (Le Havre)
20:00 Kino |
ALOIS NEBEL
19:00 Divadlo |
ÔSMY SVETADIEL
19:00 Divadlo |
ÔSMY SVETADIEL
10:00, 18:00 Divadlo |
DEEP DISCO LEAGUE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK a hostia
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
AMERICAN TRANSLATION
20:00 Kino |
AMERICAN TRANSLATION
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
16:00 Kino |
MODRÝ TIGER
16:00 Kino |
MODRÝ TIGER
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
20:00 Kino |
KÝM SPÍŠ
20:00 Kino |
KÝM SPÍŠ
20:00 Kino |
MARIEKE, MARIEKE
18:00 Kino |
MUPPETS
16:00, 18:00 Kino |
MUPPETS
18:00 Divadlo |
SCREAMERS - TRAVESTY SHOW
13:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
JUHA (Juha)
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
17:00 Kino |
TULPAN ( Tulpan )
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
18:00 Kino |
TADY HLÍDAM JÁ
18:00 Kino |
TADY HLÍDAM JÁ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Kino |
IRON SKY
19:00 Kino |
IRON SKY
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
IRON SKY
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
IRON SKY
19:00 Divadlo |
LA GIOIA
17:00, 19:00 Divadlo |
PARTIČKA
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
20:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
19:00 Divadlo |
TOMÁŠ KLUS
19:00 Divadlo |
8 SVETADIEL
19:00 Divadlo |
8 SVETADIEL
17:30 Kino |
HANBA (Shame)
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
17:30 Kino |
NEHA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
V TME (V ciemności)
16:30 Kino |
KURA NA SLIVKÁCH
21:15 Kino |
KREHKÁ IDENTITA
22:30 Kino |
KLIP
19:00 Kino |
CÉZAR MUSÍ ZOMRIEŤ
11:30 Kino |
JE TO IBA VIETOR
15:30 Kino |
NOVÝ ŽIVOT
19:30 Kino |
HON
21:30 Kino |
MÁME PÁPEŽA
10:00 Kino |
KURA NA SLIVKÁCH
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
17:00 Divadlo |
POLEPETKO
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
17:00 Divadlo |
JADRANKA
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
MACÍK
20:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
19:00 Divadlo |
BEATLES VIANOCE 2012
17:00 Divadlo |
BETLEHEM
20:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
18:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
18:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
17:00 Divadlo |
MARTA KRIŽANOVÁ
16:00, 19:00 Divadlo |
HVIEZDOLET 2012
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
19:30 Kino |
ATLAS MRAKOV
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
10:00 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE
10:00 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE
17:30 Kino |
KREHKÁ IDENTITA
17:30 Kino |
POLSKI FILM
15:30, 18:30 Divadlo |
RND : ŠŤASTNÉ KONCE
17:30 Kino |
LÁSKA ( Amour )
15:30 Kino |
ZOOTROPOLIS
17:30 Kino |
SUBURRA
17:30 Kino |
SUBURRA
18:30 Divadlo |
JAKO THELMA A LUISE
17:30 Kino |
PARADIGMA
17:00 Divadlo |
SKUPINA PROGRES
18:30 Divadlo |
HOSPODSKÁ
17:30 Kino |
Lepší svet (Haevnen)
19:00 Divadlo |
Miroslav Donutil
17:00 Divadlo |
AKO ŠLO VAJCE NA VANDROVKU
17:30 Kino |
LOUISE - MICHEL
20:00 Kino |
Môj PES KILLER
17:30 Kino |
ADAMOVE JABLKÁ
20:00 Kino |
ĎAKUJEM, DOBRE
20:00 Kino |
V TIENI
17:30 Kino |
BUBLINA + NOvÝ ŽIVOT
20:00 Kino |
PIETA
20:00 Kino |
BIELA STUHA
17:00 Divadlo |
Carlo Collodi : PINOCCHIO
10:00, 18:30 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE - SUPERFINÁLE
10:00, 18:30 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE - SUPERFINÁLE
19:00 Divadlo |
GREASE - POMÁDA
19:00 Divadlo |
GREASE - POMÁDA
19:00 Divadlo |
HANA ZAGOROVÁ
17:00 Divadlo |
Ray Cooney : Všetko sa...
16:00 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
Superclásico
19:00 Divadlo |
MILÁČEK ANNA
18:00 Divadlo |
TANEC ŽIVOTA
17:30 Kino |
NOVÝ ŽIVOT
19:00 Divadlo |
LENKA FILIPOVÁ
17:30 Kino |
Hasta la Vista!,
17:00 Divadlo |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
18:30 Divadlo |
IDIOT
17:30 Kino |
MARY A MAX
19,30 Divadlo |
KTO ZHASOL SVETLO
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
20:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
17,30 Kino |
NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ
17:30 Kino |
HOLY MOTORS
18:00, 20:15 Kino |
RED 2
18:00 Kino |
RED 2
20:15 Kino |
LÍBANKY
15:30 Kino |
JA ZLODUCH 2
18:00 Kino |
RED 2
20:15 Kino |
LÍBANKY
20:15 Kino |
RED 2
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
DIVOKÝ DJANGO
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
JOBS
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
JOBS
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
VOLVERINE
15:30 Kino |
ŠMOLKOVIA 2
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
VOLVERINE
18:00, 20:15 Kino |
OHNIVÝ KRUH (Pacific Rim)
18:00 Kino |
PIETA
18:00 Kino |
DIANA
18:00 Kino |
DIANA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:15 Kino |
DIANA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:15 Kino |
DIANA
18:00 Kino |
LORE (Lore)
18:00 Kino |
HRA NA HRANE
20:15 Kino |
DONŠAJNI
19:00 Divadlo |
RYBA V TROJKE
15:30 Kino |
ZAMBEZIA
18:00 Kino |
HRA NA HRANE
20:15 Kino |
DONŠAJNI
18:00 Kino |
DONŠAJNI
20:15 Kino |
HRA NA HRANE
18:00 Kino |
DONŠAJNI
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
, 18:30 Divadlo |
POLOOBLAČNO
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
18:00 Divadlo |
GalaAnderŠou
20:00 Kino |
2 GUNS
20:00 Kino |
2 GUNS
17:30 Kino |
COLLETE
20:00 Kino |
2 GUNS
17:30 Kino |
COLLETE
20:00 Kino |
2 GUNS
20:00 Kino |
2 GUNS
19:00 Divadlo |
THE BEST OF PAVOL HAMMEL
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
15:30 Kino |
LIETADLÁ
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
18:00 Kino |
ROZKOŠ V OBLAKOCH
17:30 Kino |
RIDDICK
17:30 Kino |
CARRIE
17:30 Kino |
RIDDICK
17:30 Kino |
RIDDICK
19:30 Kino |
BEDÁRI
17:30 Kino |
ZMIZNUTIE
20:00 Kino |
BATTLE OF YEAR
19:00 Divadlo |
Nela Pocisková live
17:30 Kino |
BATTLE OF YEAR
20:00 Kino |
ZMIZNUTIE
19:45 Kino |
CALL GIRL
18:30 Divadlo |
VŠECHNOPARTIČKA
18:00 Kino |
PENA DNÍ
20:15 Kino |
LÁSKY ČAS
17:30, 20:00 Kino |
LÁSKY ČAS
20:00 Kino |
PARÍŽ - MANHATTAN
17:30 Kino |
ENDEROVA HRA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
19:00 Divadlo |
"STRETNEME SA U PAĽA"
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
17:30 Kino |
ENDEROVA HRA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
20:00 Kino |
MARIE KRØYER
15:30 Kino |
OGGY A ŠVÁBY
17:00, 19:30 Kino |
HRY O ŽIVOT 2 : SKÚŠKA OHŇOM
17:00, 19:30 Kino |
HRY O ŽIVOT 2 : SKÚŠKA OHŇOM
20:00 Kino |
NAJVYŠŠIA PONUKA
17:30 Kino |
KONZULTANT
20:00 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
18:00 Kino |
KONZULTANT
20:00 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
15:30 Kino |
VTÁČÍ ÚLET
17:30 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
20:00 Kino |
KONZULTANT
17:30 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
20:00 Kino |
KONZULTANT
18:00 Kino |
PRÍBEH FILMU : ODYSEA
17:30 Kino |
NO (NO / NO)
17:30 Kino |
KANDIDÁT
20:00 Kino |
OLDBOY
17:30 Kino |
KANDIDÁT
20:00 Kino |
OLDBOY
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBANKY
18:00 Kino |
LEN 17
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBANKY
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBAKY
18:00 Kino |
LEN 17
17:30 Kino |
PRÍBEH FILMU : ODYSEA
16:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
14:00, 15:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
17:00 Divadlo |
VEĽKÝ VIANOČNÝ KONCERT
16:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
Divadlo |
HVIEZDOLET 2013
20:00 Kino |
47 RONIN
20:00 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
15:30 Kino |
NIKO 2
17:30 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
15:30 Kino |
NIKO 2
17:30 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
MELANCHÓLIA
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
20:00 Kino |
ZLODEJKA KNÍH
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
20:00 Kino |
ZLODEJKA KNÍH
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
18:00 Kino |
MNÍŠKA
17:30 Kino |
VEJŠKA
20:00 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
17:30 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
ŠPINAVÝ TRIK
17:30 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
ŠPINAVÝ TRIK
18:00 Kino |
TANGO LIBRE
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
14:00, 16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
18:00 Kino |
ROBOCOP
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
18:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH 3D
18:00 Kino |
ROBOCOP
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
JA, FRANKESTEIN
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
JA, FRANKESTEIN
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
ŽIVOTNÁ ŠANCA
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
ŽIVOTNÁ ŠANCA
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
18:00 Divadlo |
PROGRES / ZRUŠENÉ
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
KLUB POSLEDNEJ NÁDEJE
18:15 Kino |
NON STOP
20:15 Kino |
ANGELIKA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NON STOP
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NON-STOP
17:30, 20:00 Kino |
NON STOP
18:00 Kino |
ČIERNA VDOVA
20:00 Kino |
PAMIATKÁRI
20:00 Kino |
PAMIATKÁRI
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
NEŽNÉ VLNY
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
14:00, 16:00 Kino |
VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
14:00, 16:00 Kino |
VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
18:30 Divadlo |
Dodo Gombár : "HOSPODSKÁ"
17:30 Kino |
ROZBITÝ SVET (Broken)
20:00 Kino |
VŠETKY MOJE DETI
20:00 Kino |
POMPEJE
18:30 Divadlo |
TURNÉ ČTYŘ MÚSTKÚ
20:00 Kino |
POMPEJE
18:30 Kino |
POMPEJE
20:15 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
18:30 Kino |
POMPEJE
20:15 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
20:00 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
19:00 Divadlo |
DIABOLSKÝ ŠANSÓN TOUR
17:00 Divadlo |
ALADINOVA ZÁZRAČNÁ LAMPA
18:30 Kino |
JAKO NIKDY
20:15 Kino |
NOE
14:00, 16:00 Kino |
CILILING A PIRÁTSKA VÍLA
20:15 Kino |
NOE
14:00, 16:00 Kino |
CILILING A PIRÁTSKA VÍLA
20:15 Kino |
NOE
20:15 Kino |
NOE
17:00 Kino |
HOŘÍCI KEŘ
17:30 Kino |
BORGMAN ( BORGMAN )
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Divadlo |
"Obrazy z minulosti"
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
NEZADANÍ
20:00 Kino |
ONA
17:30 Kino |
NEZADANÍ
20:00 Kino |
ONA
20:00 Kino |
ONA
18:00 Kino |
17 DIEVČAT
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
16:00 Kino |
RIO 2
18:00 Kino |
RENOIR
17:30 Kino |
CUDZÍ OBED
20:00 Kino |
KLUB POSLEDNEJ NÁDEJE
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
20:00 Kino |
PHILOMENA
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
16:00 Kino |
POJEDEME K MOŘI
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
15:30 Kino |
POJEDEME K MOŘI
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
15:30 Kino |
POJEDEME K MOŘI
20:00 Kino |
TRANSCEDENCIA
18:00 Kino |
S MOLIÉROM NA BICYKLI
17:30 Kino |
OMAR (OMAR )
19:30 Kino |
VEĽKÁ NÁDHERA
Kino |
NEPREMIETA
17:00 Divadlo |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
20:30 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
20:00 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
20:00 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
MOJA VLASŤ
20:00 Kino |
KOĽAJE OSUDU
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
19:00 Divadlo |
NA SKLE MAĽOVANÉ
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
16:00 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
18:00 Kino |
LÁSKA SÚDRUH
20:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
GODZILLA
20:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
YVES SAINT LAURENT
17:30 Kino |
ŠTVOREC V KRUHU
20:00 Kino |
GODZILLA
17:30, 20:00 Kino |
X-MEN – BUDÚCA MINULOSŤ
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
19:00 Divadlo |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
16:00 Kino |
5 PRAVIDIEL
17:00 Divadlo |
POM POM
18:30 Kino |
ZAKÁZANÁ ZÓNA
20:30 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
19:00 Divadlo |
LÁÁÁSKA
17:30 Kino |
ZAKÁZANÁ ZÓNA
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
15:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
17:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
17:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
17:30 Kino |
Láska (Amour / Love)
16:00, 18:00 Kino |
KHUMBA
20:00 Kino |
BONY A KLID 2
18:00 Kino |
KHUMBA
20:00 Kino |
BONY A KLID 2
14:00, 16:00 Kino |
KHUMBA
17:30 Kino |
BONY A KLID 2
18:00 Kino |
VALČÍK PRE MONIKU
20:00 Kino |
NA VINE SÚ HVIEZDY
18:00 Kino |
POSLEDNÝ VRCHOL
17:30 Kino |
HON (Jagten, The Hunt)
20:00 Kino |
POSLEDNÝ VRCHOL
17:30, 20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
16:00, 18:00 Kino |
AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 2
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
16:00, 18:00 Kino |
AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 2
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
18:00 Kino |
DLHÁ CESTA DOLE
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:30 Kino |
BLENDED
17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
19:30 Kino |
BLENDED
15:30, 17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
19:30 Kino |
BLENDED
15:30, 17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
20:00 Kino |
LOVE SONG
18:00 Kino |
EASY MONEY I.
20:00 Kino |
LOVE SONG
18:00 Kino |
LOVE SONG
20:00 Kino |
ZBAV NÁS ZLÉHO
20:00 Kino |
ZBAV NÁS ZLÉHO
20:00 Kino |
22 JUMP STREET
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
18:00 Kino |
EASY MONEY II.
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
LIETADLÁ 2
20:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:30 Kino |
ROZKOŠ
16:00 Kino |
LIETADLÁ 2
18:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:00 Kino |
ROZKOŠ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ZAKÁZANÉ UVOľNENIE
20:00 Kino |
ZAKÁZANÉ UVOľNENIE
18:00 Kino |
HERKULES
18:00 Kino |
HERKULES
18:00, 20:00 Kino |
HERKULES
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
CESTA VEN
17:30 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
20:00 Kino |
LUCY
16:00 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
18:00 Kino |
V OKU BÚRKY
20:00 Kino |
LUCY
16:00 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
18:00 Kino |
V OKU BÚRKY
20:00 Kino |
LUCY
17:30 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
20:00 Kino |
V OKU BÚRKY
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
EXPENDABLES 3
20:00 Kino |
ZEJTRA NA NAPOŘÁD
18:00 Kino |
EXPENDABLES 3
20:00 Kino |
ZEJTRA NA NAPOŘÁD
14:00, 16:00 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
EXPENDABLES 3
19:30 Kino |
CHLAPČENSTVO
17:30 Kino |
EXPENDABLES 3
19:30 Kino |
CHLAPČENSTVO
20:00 Kino |
EXPENDABLES 3
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
KROK DO TMY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
17:30 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
FAKJÚ PÁN PROFESOR
18:00 Kino |
FAKJÚ PÁN PROFESOR
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
LÁSKA NA KARI
17:30 Kino |
LÁSKA NA KARI
18:00 Kino |
NAJHĽADANEJŠÍ MUŽ
20:00 Kino |
LÁSKA NA KARI
20:00 Kino |
NAJHĽADANEJŠÍ MUŽ
20:00 Kino |
DARCA
17:30 Kino |
38
20:00 Kino |
DARCA
15:30 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
38
15:30 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
38
17:30 Kino |
38
20:00 Kino |
MIESTA
17:30 Kino |
IDA (IDA)
20:00 Kino |
MIESTA
17:30 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
17:30 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
20:00 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
ZOSTAŇ SO MNOU
17:30 Kino |
ZOSTAŇ SO MNOU
20:00 Kino |
V TICHU
20:00 Kino |
V TICHU
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
17:00 Divadlo |
Klára a 12 mesiačikov
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
15:30 Kino |
LIETADLÁ 2
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
15:30 Kino |
LIETADLÁ 2
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
17:00 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
DETI
18:00, 20:00 Kino |
DETI
17:30 Kino |
DETI
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
16:00, 19:30 Divadlo |
RICHARD MÜLLER & FRAGILLE - HLASY 2
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
17:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LASKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
17:30 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
17:30 Kino |
ANJELI
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
19:30 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
13:30, 15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
13:30, 15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
17:00 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
17:00 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
17:30 Kino |
ŠKATULIACI
20:00 Kino |
JOHN WICK
19:30 Divadlo |
SČISTA - JASNA
14:00, 16:00 Kino |
ŠKATULIACI
17:30, 20:00 Kino |
JOHN WICK
14:00 Kino |
ŠKATULIACI
20:00 Kino |
JOHN WICK
15:30 Kino |
ŠKATULIACI
17:30, 20:00 Kino |
JOHN WICK
19:00 Divadlo |
SIMA MARTAUSOVÁ & BAND
14:00, 16:00 Kino |
DOM KÚZIEL
14:00, 16:00 Kino |
DOM KÚZIEL
17:30 Kino |
DIERA U HANUŠOVIC
17:30 Kino |
VATIKÁNSKE MÚZEÁ
20:00 Kino |
DIERA U HANUŠOVIC
17:30 Kino |
VATIKÁNSKE MÚZEÁ
20:00 Kino |
VATIKÁNSKE MÚZEÁ
20:00 Kino |
INTERSTELLAR
17:00 Kino |
INTERSTELLAR
20:00 Kino |
VLNA vs. BREH
17:00 Kino |
INTERSTELLAR
19:00 Divadlo |
LENKA FILIPOVÁ & LENNY
17:00 Kino |
PULP FICTION
20:00 Kino |
ŽELEZNÉ SRDCE / FURY
22:00 Kino |
MAMI ! / Mommy !
15:30 Kino |
VČIELKA MAJA
17:30 Kino |
ŽELEZNÉ SRDCE / FURY
15:30 Kino |
VČIELKA MAJA
17:30 Kino |
ŽELEZNÉ SRDCE / FURY
15:30 Kino |
VČIELKA MAJA
17:30 Kino |
ROZPRÁVKÁR
20:00 Kino |
ŽELEZNÉ SRDCE / FURY
17:30 Kino |
8 ½ (Otto e mezzo),
20:00 Kino |
ROZPRÁVKÁR
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
38
17:30 Kino |
COMEBACK
17:00 Divadlo |
CRAZY CHICHI & FRIENDS
17:30 Kino |
FRANK
18:30 Divadlo |
MINIPÁRTY
16:30 Divadlo |
GOSPEL V MARTINE
19:00 Divadlo |
BOYBAND
18:00 Divadlo |
ŠLÁGR TV - VIANOCE 2014
17:30 Kino |
OPRI REBRÍK O NEBO
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
PADDINGTON
17:15 Kino |
HODINOVÝ MANŽEL
15:30 Kino |
PADDINGTON
17:15 Kino |
HODINOVÝ MANŽEL
15:30 Kino |
PADDINGTON
17:15 Kino |
HODINOVÝ MANŽEL
15:30 Kino |
PADDINGTON
17:15 Kino |
HODINOVÝ MANŽEL
15:30 Kino |
PADDINGTON
17:15 Kino |
HODINOVÝ MANŽEL
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ODPAD / Trash
20:00 Kino |
ODPAD / Trash
15:30 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
17:30, 20:00 Kino |
S LÁSKOU, ROSIE / Love, Rosie
15:30 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
20:00 Kino |
ODPAD / Trash
15:30 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
17:30 Kino |
RUKOJEMNÍK
17:30 Kino |
RUKOJEMNÍK
17:45 Kino |
RUKOJEMNÍK
17:45 Kino |
RUKOJEMNÍK
20:00 Kino |
RUKOJEMNÍK
16:00 Kino |
FOTOGRAF / ZRUŠENÉ !
16:00 Kino |
FOTOGRAF / ZRUŠENÉ !
17:30 Kino |
BABOVRESKY 3
20:00 Kino |
HACKER / Blackhat
17:30 Kino |
BABOVRESKY 3
20:00 Kino |
HACKER / Blackhat
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
BIRDMAN / BIRDMAN
20:00 Kino |
BABOVRESKY 3
16:00 Kino |
BIRDMAN / BIRDMAN
18:00 Kino |
HACKER / Blackhat
20:00 Kino |
BABOVRESKY 3
20:00 Kino |
WHIPLASH / WHIPLASH
17:30 Kino |
MAMI! (Mommy)
20:00 Kino |
WHIPLASH/WHIPLASH
16:00 Kino |
VEĽKÁ ŠESTKA
17:30 Kino |
CHARLIE MORTDECAI
16:00 Kino |
VEĽKÁ ŠESTKA
17:30 Kino |
CHARLIE MORTDECAI
14:00, 16:00 Kino |
VEĽKÁ ŠESTKA
20:00 Kino |
CHARLIE MORDECAI
16:00 Kino |
VEĽKÁ ŠESTKA
20:00 Kino |
CHARLIE MORDECAI
16:00 Kino |
VEĽKÁ ŠESTKA
14:00, 16:00 Kino |
SPONGEBOB: HUBKA NA SUCHU
17:00 Kino |
NEZLOMNÝ / UNBROKEN
14:00, 16:00 Kino |
SPONGEBOB: HUBKA NA SUCHU
17:00 Kino |
NEZLOMNÝ / UNBROKEN
20:00 Kino |
NEZLOMNÝ / UNBROKEN
18:00 Kino |
FOXCATCHER
18:00 Kino |
FOXCATCHER
13:30, 15:30 Kino |
CILILING A ZVER - NEZVER
17:30 Kino |
FOXCATCHER
13:30, 15:30 Kino |
CILILING A ZVER - NEZVER
20:00 Kino |
FOXCATCHER
18:00 Kino |
FOXCATCHER
20:00 Kino |
BIG EYES
20:00 Kino |
BIG EYES
17:30 Kino |
KMEŇ / PLEMJA
20:00 Kino |
FOCUS / FOCUS
20:00 Kino |
FOCUS / FOCUS
17:30 Kino |
FOCUS / FOCUS
17:30 Kino |
FOCUS / FOCUS
17:30 Kino |
FOCUS / FOCUS
18:00 Kino |
LEVIATAN / LEVIAFAN
16:00 Kino |
ASTERIX : SÍDLO BOHOV
17:30 Kino |
CHAPPIE / CHAPPIE
14:00, 16:00 Kino |
ASTERIX : SÍDLO BOHOV
17:30 Kino |
CHAPPIE / CHAPPIE
14:00, 16:00 Kino |
ASTERIX : SÍDLO BOHOV
16:00 Kino |
ASTERIX : SÍDLO BOHOV
17:30, 20:00 Kino |
CHAPPIE / CHAPPIE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
VYBÍJANÁ
17:30 Kino |
VYBÍJANÁ
17:30 Kino |
VYBÍJANÁ
20:00 Kino |
VYBÍJANÁ
17:30, 20:00 Kino |
REZISTENCIA / Insurgent
17:30, 20:00 Kino |
REZISTENCIA / Insurgent
17:30 Kino |
MIRAGE / Délibáb
14:00, 16:00 Kino |
KONEČNE DOMA
14:00, 16:00 Kino |
KONEČNE DOMA
16:00 Kino |
KONEČNE DOMA
20:00 Kino |
MESTO 44 / Miasto 44
20:00 Kino |
MESTO 44 / Miasto 44
17:30 Kino |
LEPŠÍ SVET / Hævnen
17:30 Kino |
MILAN ČORBA
17:00 Kino |
SURI
18:15 Kino |
ŽIŤ PRE VÁŠEŇ
20:30 Kino |
FÉNIX / Phoenix
15:30 Kino |
POPOLUŠKA
17:30 Kino |
CESTA VEN
15:30 Kino |
POPOLUŠKA
18:30 Divadlo |
MANADRÍNKOVÁ IZBA
Kino |
NEPREMIETA
16:00 Kino |
POPOLUŠKA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
DIVOČINA / WILD
20:00 Kino |
DIVOČINA / WILD
20:00 Kino |
DIVOČINA / WILD
17:30 Kino |
DIVOČINA / WILD
19:00 Divadlo |
Ôsmy svetadiel
19:00 Divadlo |
Ôsmy svetadiel
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
DIPLOMACIA / Diplomacy
19:00 Divadlo |
ABBA OLDIES PARTY
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
OVEČKA SHAUM VO FILME
15:30 Kino |
OVEČKA SHAUM VO FILME
16:00 Kino |
OVEČKA SHAUM VO FILME
15:30 Kino |
MALÝ PÁN
15:30 Kino |
MALÝ PÁN
15:30 Kino |
MALÝ PÁN
16:00 Kino |
MALÝ PÁN
17:30 Kino |
VIOLETTE
20:00 Kino |
VIOLETTE
19:00 Divadlo |
SBOHEM ZŮSTAVAM !
20:00 Kino |
ŽIVOT JE ŽIVOT
20:00 Kino |
ŽIVOT JE ŽIVOT
20:00 Kino |
ŽIVOT JE ŽIVOT
20:00 Kino |
ŽIVOT JE ŽIVOT
17:30 Kino |
ŽIVOT JE ŽIVOT
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
SAMBA / SAMBA
20:00 Kino |
ŠPIÓN / SPY
17:30 Kino |
DIEŤA 44 / CHILD 44
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ŠPIÓN / SPY
15:30 Kino |
HURÁ NA FUTBAL
17:30 Kino |
DIEŤA 44 / CHILD 44
20:00 Kino |
DIEŤA 44 / CHILD 44
15:30 Kino |
HURÁ NA FUTBAL
16:00 Kino |
HURÁ NA FUTBAL
20:00 Kino |
DIEŤA 44 / CHILD 44
20:00 Kino |
ŠPIÓN / SPY
17:30 Kino |
STÁLE SPOLU
19:00 Divadlo |
ŽIVOT NA TRIKRÁT
17:30, 20:00 Kino |
JURSKÝ SVET / Jurassic World
17:30, 20:00 Kino |
JURSKÝ SVET / Jurassic World
17:30, 20:00 Kino |
JURSKÝ SVET / Jurassic World
18:00, 20:00 Kino |
JURSKÝ SVET / Jurassic World
17:30 Kino |
LOKALFILMIS
17:30 Kino |
LOKALFILMIS
17:30 Kino |
LOKALFILMIS
17:30, 20:00 Kino |
LOKALFILMIS
17:30, 20:00 Kino |
LOKALFILMIS
17:30, 20:00 Kino |
LOKALFILMIS
19:00 Divadlo |
GAZDINÁ ROBA
15:30 Kino |
MIMONI
15:30 Kino |
MIMONI
18:00 Kino |
V HLBINÁCH / Pioneer
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ANDÍLEK NA NERVY
20:00 Kino |
ANDÍLEK NA NERVY
17:30 Kino |
MACÍK 2 / TED 2
17:30 Kino |
MACÍK 2 / TED 2
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
SLEPÁ / BLIND
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
TERMINÁTOR GENISYS
17:30 Kino |
TERMINÁTOR GENISYS
17:30 Kino |
TERMINÁTOR GENISYS
17:30 Kino |
TERMINÁTOR GENISYS
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
FÍZLI / WRONG COPS
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
ANT MAN
20:00 Kino |
MAGIC MIKE XXL
17:30 Kino |
MAGIC MIKE XXL
20:00 Kino |
ANT MAN
17:30 Kino |
ANT MAN
17:30 Kino |
MAGIC MIKE XXL
20:00 Kino |
ANT MAN
17:30 Kino |
ANT MAN
20:00 Kino |
MAGIC MIKE XXL
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
16:30 Kino |
PIXELS
20:00 Kino |
BOJOVNÍK / Southpaw
17:30 Kino |
BOJOVNÍK / Southpaw
15:30 Kino |
PIXELS
17:30 Kino |
BOJOVNÍK / Southpaw
16:30 Kino |
PIXELS
20:00 Kino |
BOJOVNÍK / Southpaw
16:30 Kino |
PIXELS
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
KLIP ( Clip )
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
MALÝ DRÁČIK
15:30 Kino |
MALÝ DRÁČIK
17:30 Kino |
MALÝ DRÁČIK
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
AMY
17:30 Kino |
AMY
20:00 Kino |
AMY
20:00 Kino |
AMY
17:30, 20:00 Kino |
AMY
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
16:00 Kino |
V HLAVE
15:30 Kino |
V HLAVE
15:30 Kino |
V HLAVE
16:00 Kino |
V HLAVE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
DARČEK / The Gift
20:00 Kino |
DARČEK / The Gift
17:30, 20:00 Kino |
RYTMUS - SÍDLISKOVÝ SEN
17:30, 20:00 Kino |
RYTMUS - SÍDLISKOVÝ SEN
17:30, 20:00 Kino |
RYTMUS - SÍDLISKOVÝ SEN
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
IDA (IDA)
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
, 15:30 Kino |
Uuups ! Archa je fuč...
17:30, 20:00 Kino |
PAPIEROVÉ MESTÁ / Paper Towns
15:30 Kino |
MIMONI
15:30 Kino |
MIMONI
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
GANSTER KA
20:00 Kino |
GANSTER KA
15:30 Kino |
MALÁ Z RYBÁRNE
20:00 Kino |
GANSTER KA
15:30 Kino |
MALÁ Z RYBÁRNE
17:30 Kino |
KOZA
20:00 Kino |
OČAMI FOTOGRAFKY
20:00 Kino |
OČAMI FOTOGRAFKY
20:00 Kino |
OČAMI FOTOGRAFKY
17:30 Kino |
AFERIM ! / Aferim !
17:30 Kino |
EVEREST
19:00 Divadlo |
AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI
20:00 Kino |
EVEREST
17:30 Kino |
EVEREST
18:00 Kino |
1001 GRAMOV
20:00 Kino |
EVEREST
16:00 Kino |
HOTEL TRANSYLVÁNIA 2
18:00 Kino |
MARŤAN / THE MARTIAN
20:15 Kino |
WILSONOV
16:00 Kino |
HOTEL TRANSYLVÁNIA 2
18:00 Kino |
MARŤAN / THE MARTIAN
20:15 Kino |
WILSONOV
15:30 Kino |
HOTEL TRANSYLVÁNIA 2
17:30 Kino |
MARŤAN / THE MARTIAN
20:00 Kino |
WILSONOV
15:30 Kino |
HOTEL TRANSYLVÁNIA 2
17:30 Kino |
MARŤAN / THE MARTIAN
20:00 Kino |
WILSONOV
18:00 Kino |
FÉNIX ( Phoenix),
16:00 Kino |
HOTEL TRANSYLVÁNIA 2
20:00 Kino |
MARŤAN / THE MARTIAN
17:30 Kino |
FÉNIX ( Phoenix),
17:30 Kino |
NA LANE / THE WALK
20:00 Kino |
SICARIO / SICARIO
15:30 Kino |
ANTON SRHOLEC
17:30 Kino |
SICARIO / SICARIO
20:00 Kino |
NA LANE / THE WALK
17:30 Kino |
SICARIO / SICARIO
20:00 Kino |
NA LANE / THE WALK
20:00 Kino |
ANTON SRHOLEC
16:00 Kino |
ŽMURKO BILL
18:00 Kino |
ČISTIČ
16:00 Kino |
ŽMURKO BILL
18:00 Kino |
ČISTIČ
15:30 Kino |
ŽMURKO BILL
15:30 Kino |
ŽMURKO BILL
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
DHEEPAN
18:00 Divadlo |
PÚTNICI
20:00 Kino |
MA MA (Ma ma)
19:00 Divadlo |
BÁTHORYČKA
20:00 Kino |
DOMÁCI PÉČE
20:00 Kino |
DOMÁCI PÉČE
17:30 Kino |
ČAKÁREŇ
17:30 Kino |
ČAKÁREŇ
14:00, 16:00 Kino |
PAN CESTA DO KRAJINY - NEKRAJINY
18:00 Kino |
ČAKÁREŇ
17:30, 20:00 Kino |
CELEBRITY, s.r.o.
17:30 Kino |
LOVE
17:45 Kino |
SPECTRE
20:15 Kino |
LOVE
21:45 Kino |
LOVE
19:30 Kino |
SPECTRE / SPECTRE
19:30 Kino |
SPECTRE / SPECTRE
20:00 Kino |
SPECTRE / SPECTRE
18:00 Kino |
STEVE JOBS
20:00 Kino |
OKHWAN
11:00 Kino |
BARANI / Hrútar
18:30 Kino |
COOLTÚRA
19:00 Divadlo |
HONZA NEDVĚD - NÁVRAT
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
STEVE JOBS
20:00 Kino |
TAXI TEHERÁN / TAXI
19:00 Kino |
EVA NOVÁ
20:00 Kino |
EVA NOVÁ
20:00 Kino |
EVA NOVÁ
19:00 Divadlo |
Joachim Volf - DARČEK
16:00 Kino |
MALÝ PRINC
20:15 Kino |
VÁNOČNÍ KAMEŇÁK
20:15 Kino |
VÁNOČNÍ KAMEŇÁK
18:00 Kino |
VÁNOČNÍ KAMEŇÁK
18:00 Kino |
VÁNOČNÍ KAMEŇÁK
16:00 Kino |
MALÝ PRINC
16:00 Kino |
MALÝ PRINC
17:30, 20:00 Kino |
IZBA / ROOM
16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
18:00 Kino |
IZBA / ROOM
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
20:00 Kino |
IZBA / ROOM
16:30 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
20:00 Kino |
IZBA / ROOM
18:00 Kino |
MLADOSŤ ( Youth )
16:30 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
17:30 Kino |
AMY ( Amy )
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
15:00, 17:00 Kino |
DOBRÝ DINOSAURUS
19:30 Kino |
PADESÁTKA
15:00, 17:00 Kino |
DOBRÝ DINOSAURUS
16:30 Kino |
DOBRÝ DINOSAURUS
18:00, 20:00 Kino |
PADESÁTKA
17:30 Kino |
VOJTECH / ZRUŠENÉ !
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
20:00 Kino |
EVA NOVÁ
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
20:00 Kino |
EVA NOVÁ
16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
20:00 Kino |
EVA NOVÁ
16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
17:30, 20:00 Kino |
BOD ZLOMU / Point Break
14:00, 16:00 Kino |
SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ 2
17:30, 20:00 Kino |
BOD ZLOMU / Point Break
17:00, 20:15 Kino |
JOY
15:30, 17:15 Kino |
KIKIRIKÍ A PÁR VAJEC
15:30, 17:15 Kino |
KIKIRIKÍ A PÁR VAJEC
15:30 Kino |
KIKIRIKÍ A PÁR VAJEC
20:30 Kino |
JOY
20:15 Kino |
JOY
17:30 Kino |
ČAKÁREŇ
16:00 Kino |
ĽADOVÁ SEZÓNA
15:30 Kino |
ĽADOVÁ SEZÓNA
16:00 Kino |
ĽADOVÁ SEZÓNA
20:00 Kino |
LES / The Forest
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
LES / The Forest
20:00 Kino |
LÍDA BAAROVÁ
17:30 Kino |
LES / The Forest
20:00 Kino |
LÍDA BAAROVÁ
17:30 Kino |
FÚSI ( Fúsi )
20:00 Kino |
LÍDA BAAROVÁ
18:00 Kino |
CREED
18:00 Kino |
CREED
20:00 Kino |
CREED
20:00 Kino |
PADESÁTKA
18:00 Kino |
MACBETH
17:30 Kino |
ANTON SRHOLEC
20:00 Kino |
VOJTECH
16:00 Kino |
AGENTI DEMENTI
16:00 Kino |
AGENTI DEMENTI
15:30 Kino |
AGENTI DEMENTI
16:00 Kino |
AGENTI DEMENTI
17:30 Kino |
DEADPOOL
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
17:30 Kino |
DEADPOOL
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
17:30 Kino |
DEADPOOL
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
17:30 Kino |
DEADPOOL
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
17:30 Kino |
DEADPOOL
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
20:00 Kino |
DECIBELY LÁSKY
16:30 Kino |
ROBINSON CRUSOE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
16:00 Kino |
ROBINSON CRUSOE
20:00 Kino |
BROOKLYN / BROOKLYN
20:00 Kino |
BROOKLYN / BROOKLYN
15:30 Kino |
JOHANKINO TAJOMSTVO
20:00 Kino |
BROOKLYN / BROOKLYN
15:30 Kino |
JOHANKINO TAJOMSTVO
20:00 Kino |
BROOKLYN / BROOKLYN
20:00 Kino |
BROOKLYN / BROOKLYN
16:00, 20:00 Kino |
FARBY PIESKU
18:00 Kino |
HAROLD
16:00, 20:00 Kino |
FARBY PIESKU
20:00 Kino |
GRIMSBY
16:00 Kino |
ZOOTROPOLIS
20:00 Kino |
GRIMSBY
15:30 Kino |
ZOOTROPOLIS
20:00 Kino |
GRIMSBY
17:30 Kino |
SUBURRA
15:30 Kino |
ZOOTROPOLIS
16:00 Kino |
ZOOTROPOLIS
20:00 Kino |
SUBURRA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
ČERVENÝ KAPITÁN
20:00 Kino |
CAROL
17:30 Kino |
ČERVENÝ KAPITÁN
20:00 Kino |
CAROL
15:30 Kino |
ŽABIAK RIBIT
17:30 Kino |
CAROL
20:00 Kino |
ČERVENÝ KAPITÁN
15:30 Kino |
ŽABIAK RIBIT
17:30 Kino |
CAROL
20:00 Kino |
ČERVENÝ KAPITÁN
17:30 Kino |
CAROL
20:00 Kino |
ČERVENÝ KAPITÁN
18:00 Kino |
PASOLINI
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
DVOJNÍCI
20:00 Kino |
DVOJNÍCI
20:00 Kino |
DVOJNÍCI
16:00 Kino |
KUNG FU PANDA 3
20:00 Kino |
DVOJNÍCI
17:30 Kino |
BARANI / Hrútar
17:30 Kino |
V MENE KRISTA / Risen
17:30 Kino |
V MENE KRISTA / Risen
20:00 Kino |
V MENE KRISTA / Risen
15:30 Kino |
KUNG FU PANDA 3
20:00 Kino |
V MENE KRISTA / Risen
16:00 Kino |
KUNG FU PANDA 3
18:00 Kino |
V MENE KRISTA / Risen
18:00 Kino |
MÔJ KRÁĽ
20:00 Kino |
AGÁVA
20:00 Kino |
AGÁVA
20:00 Kino |
AGÁVA
17:30, 20:00 Kino |
AGÁVA
20:00 Kino |
JA, OLGA HEPNAROVÁ
17:30 Kino |
RÁNO V BENÁTKACH
20:00 Kino |
SPOTLIGHT
20:00 Kino |
MUSTANG
17:30 Kino |
PAPIEROVÉ HLAVY
20:00 Kino |
MALLORY
15:30 Kino |
FONTÁNA PRE ZUZANU
20:00 Kino |
STRATENÍ V MNÍCHOVE
19:30 Kino |
NIKDY NIE SME SAMI
19:00 Divadlo |
ATLANTÍDA / VYPREDANÉ
19:00 Divadlo |
ATLANTÍDA / VYPREDANÉ
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
PAT & MAT VO FILME
17:30 Kino |
TEÓRIA TIGRA
20:00 Kino |
SPOTLIGHT
15:30 Kino |
PAT & MAT VO FILME
17:30 Kino |
TEÓRIA TIGRA
20:00 Kino |
SPOTLIGHT
16:00 Kino |
PAT & MAT VO FILME
17:30 Kino |
TEÓRIA TIGRA
20:00 Kino |
SPOTLIGHT
20:00 Kino |
STANKO
20:00 Kino |
STANKO
16:00 Kino |
KNIHA DŽUNGLE
15:30 Kino |
KNIHA DŽUNGLE
15:30 Kino |
KNIHA DŽUNGLE
16:00 Kino |
KNIHA DŽUNGLE
18:00 Kino |
CESTA HORE
17:30 Kino |
PRÍBEH LESA
20:00 Kino |
CESTA HORE
15:30 Kino |
PRÍBEH LESA
16:00 Divadlo |
PACI PAC
16:00 Kino |
PRÍBEH LESA
18:00 Kino |
POLEDNICE
16:30 Kino |
ANGRY BIRDS VO FILME
16:30 Kino |
ANGRY BIRDS VO FILME
16:30 Kino |
ANGRY BIRDS VO FILME
16:30 Kino |
ANGRY BIRDS VO FILME
18:00 Kino |
PARA NAD RIEKOU
17:30 Kino |
AKO SA ZBAVIŤ NEVESTY
17:30 Kino |
AKO SA ZBAVIŤ NEVESTY
19:00 Divadlo |
MENO
20:00 Kino |
AKO SA ZBAVIŤ NEVESTY
20:00 Kino |
AKO SA ZBAVIŤ NEVESTY
18:00 Kino |
MIA MADRE / Mia madre
17:30 Kino |
POKLAD / Comoara
17:30, 20:00 Kino |
MAGGIE MÁ PLÁN / Maggie's Plan
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
SKÁZA KRÁSOU
16:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY 2
15:30 Kino |
NINJA KORYTNAČKY 2
15:30 Kino |
NINJA KORYTNAČKY 2
16:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY 2
Kino |
NEPREMIETA
17:30, 20:00 Kino |
WARCRAFT : PRVÝ STRET / Warcraft
17:30, 20:00 Kino |
WARCRAFT : PRVÝ STRET / Warcraft
17:30, 20:00 Kino |
WARCRAFT : PRVÝ STRET / Warcraft
18:00 Kino |
SHORT SKIN
16:00 Kino |
HĽADÁ SA DORY
16:00 Kino |
HĽADÁ SA DORY
15:30 Kino |
HĽADÁ SA DORY
15:30 Kino |
HĽADÁ SA DORY
16:00 Kino |
HĽADÁ SA DORY
18:00 Kino |
MARGEURITE A JULIEN
17:30 Kino |
EVA NOVÁ
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Kino |
MA MA (Ma ma)
18:00, 20:00 Kino |
UČITEĽKA
18:00 Kino |
JULIETA
20:00 Kino |
UČITEĽKA
18:00 Kino |
JULIETA
20:00 Kino |
UČITEĽKA
18:00 Kino |
UČITEĽKA
20:00 Kino |
JULIETA