Filmový klub Alterantíva

Súčasťou Kina Strojár je aj Filmový klub Alternatíva. Každú stredu o 17.30 ponúka filmové tituly svetovej klasiky, artové a alternatívne klubové filmy.


Cena preukazu na celý rok  (platný aj v ČR) ostáva 3 € a vstupné pre členov FK je rovnako nezmenené na 2,00 € (pre nečlenov 4,00 €)

Tohtoročná druhá časť sezóny začína 11.9.2013

PROGRAM FILMOVÉHO KLUBU ALTERNATÍVA V MARTINE na rok 2013

 Nezabudnite navštíviť európske utorky o 18:00. Každý utorok kvalitný film európskej produkcie!

Nový  Labyrint 2/ 2013   September - December 2013  stiahnete z tohoto odkazu


Program "Labyrint 1/ 2013" Január - Jún 2013 stiahnete z tohoto odkazu 
Program Zimného programovacieho seminára 2012 "Labyrint špeciál" stianete z tohoto odkazu 
Program "Labyrint 2/2012" stiahnete z 
tohoto odkazu 
Program "Labyrint 1/2012"  stiahnete z tohoto odkazu 
Program "Labyrint 1/ 2011" stiahnete z tohoto odkazu.
Program "Labyrint 2/ 2011" stiahnete z tohoto odkazu.

Pokladňa kina je otvorená 30 min. pred prvým predstavením
tel.č.:  ++ 421 43 422 4994
mail:  kino@dostrojar.sk

 

Kino STROJÁR

Program Kina Strojár na stiahnutie:

 

Kino Strojár premieta filmy typu: 4K a 35 mm s digitálnym zvukom DTS 7.1. Vo svojej štruktúre zaradzuje najnovšie filmy komerčnej produkcie, európske aj domáce filmy a alternatívne filmy.

Spolupracuje so základnými a strednými školami a ponúka im možnosť získať nové poznatky a zážitky pomocou filmu.
Organizuje premiéry filmov s účasťou tvorcov ( v minulosti: Protektor, Muzika, Pokoj v duši, filmy Pavla Barabáša..)

 

 

 

Kino ponúka každý pondelok zľavu 1 €

 
Rezervácia na filmové predstavenie sa automaticky ruší 30 min. pred začiatkom predstavenia. Rezervácia na divadelné predstavenie sa ruší 3 dni po rezervácii. Preto si nezabudnite svoje lístky vyzdvihnúť včas.

 

PRÍĎTE K NÁM DO KINA AJ VY! 

 Archív program:
Apríl 2011 tu
Marec 2011 tu


copyright © 2011 - DO Strojár

Kalendár

Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
FOTRI SÚ LOTRI
20:00 Kino |
FOTRI SÚ LOTRI
20:00 Kino |
FOTRI SÚ LOTRI
17:30 Kino |
DÉJÁ VU (Déjá vu)
19.00 Divadlo |
Partička
18.00 Kino |
MESTO (The Town)
10:00, 18:00 Divadlo |
Tannečná súťaž SOLO DANCE
19.00 Divadlo |
RYBA V TROJKE
20:00 Kino |
MESTO (The Town)
20:0 Kino |
MESTO (The Town)
17:30 Kino |
MAMUT (Mammoth)
20:00 Kino |
MESTO (The Town)
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGER BOMBA
20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGER BOMBA
20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
17:30 , 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 2
17:30 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
20:00 Kino |
HABERMANNŮV MLÝN
17:30 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
20:00 Kino |
HABERMANNŮV MLÝN
15:30, 18:30 Divadlo |
Nesladím - RND Bratislava
15:30, 17:30 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
20:00 Kino |
HABERMANNŮV MLÝN
16:30, 19:30 Divadlo |
VSTÚPTE !
16:00, 18:00 Kino |
GNOMEO A JÚLIA
16:00, 18:00 Kino |
GNOMEO A JÚLIA
20:00 Kino |
NEJVĚTŠÍ Z ČECHŮ
16:00, 18:00 Kino |
GNOMEO A JÚLIA
20,00 Kino |
NEJVĚTŠÍ Z ČECHŮ
16:00, 18:00 Kino |
GNOMEO A JÚLIA
20:00 Kino |
NEJVĚTŠÍ Z ČECHŮ
16:00, 18:00 Kino |
GNOMEO A JÚLIA
20:00 Kino |
NEJVĚTŠÍ Z ČECHŮ
17:30, 20:00 Kino |
SKUTOČNÁ GURÁŽ
20:00 Kino |
SKUTOČNÁ GURÁŽ
17:30, 20:00 Kino |
VARIETÉ
17:30, 20:00 Kino |
VARIETÉ
15:00 Divadlo |
Moravanka
17:30, 20:00 Kino |
VARIETÉ
17:30, 20:00 Kino |
VARIETÉ
20:00 Kino |
VARIETÉ
17:30 Kino |
OBČIANSKY PREUKAZ
20:00 Kino |
VARIETÉ
16:00 Kino |
OBČIANSKY PREUKAZ
17:30 Kino |
OBČIANSKY PREUKAZ
17:30 Kino |
OBČIANSKY PREUKAZ
20:00 Kino |
AKO VIEŠ ?
20:00 Kino |
AKO VIEŠ ?
17:30 Kino |
OBČIANSKY PREUKAZ
20:00 Kino |
AKO VIEŠ ?
19:00 h Divadlo |
Lenka Filipová
17:30, 20:00 Kino |
BASTARDI
, 20:00 Kino |
BASTARDI
19:00 Divadlo |
Klietka bláznov
16:00 Kino |
BELLA
18:00 Kino |
BASTARDI
20:00 Kino |
ČIERNA LABUŤ
16:00 Kino |
BELLA
18:00 Kino |
BASTARDI
20:00 Kino |
ČIERNA LABUŤ
16:00 Kino |
BELLA
18:00 Kino |
BASTARDI
20:00 Kino |
ČIERNA LABUŤ
16:00 Kino |
BELLA
18:00 Kino |
BASTARDI
20:00 Kino |
ČIERNA LABUŤ
Kino |
17:30 Kino |
NESVADBOVO
20:00 Kino |
UTOROK PO VIANOCIACH
17:30 Kino |
ZÍTRA SE BUDE...
20:00 Kino |
STRÝKO BÚNMÍ
20:00 Kino |
IMAGINÁRNE LÁSKY
17:30 Kino |
FOR SEMAFOR
20:00 Kino |
KRÁĽOVSTVO ZVERSTIEV
18:45 Kino |
SUBMARINO (Submarino)
17:30 Kino |
MEDVEĎ YOGI
20:00 Kino |
HONBA NA ČARODEJNICE
17:30 Kino |
MEDVEĎ YOGI
20:00 Kino |
HONBA NA ČARODEJNICE
15:30, 17:30 Kino |
MEDVEĎ YOGI
20:00 Kino |
HONBA NA ČARODEJNICE
10:00, 18:00 Divadlo |
DISCO DANCE SOLO
17:30 Kino |
MEDVEĎ YOGI
20:00 Kino |
HONBA NA ČARODEJNICE
18:30 Divadlo |
KONTRABAS
17:30 Kino |
NA CESTE (Na putu)
17:30 Kino |
DECKÁ SÚ V POHODE
17:30 Kino |
DECKÁ SÚ V POHODE
17:30 Kino |
DECKÁ SÚ V POHODE
17:30 Kino |
DECKÁ SÚ V POHODE
17:30 Kino |
DECKÁ SÚ V POHODE
19:00 Divadlo |
IMT SMILE AKUSTIC TOUR 2011
18:30 Divadlo |
DVOJITÁ REZERVÁCIA
18:00 Divadlo |
MISSIO
20:30 Kino |
BIUTIFUL
14:00, 17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK
20:00 Kino |
BIUTIFUL
17:30 Kino |
127 HODÍN
20:00 Kino |
BIUTIFUL
17:00, 20:00 Kino |
BIUTIFUL
20:00 Kino |
BIUTIFUL
17:30 Kino |
KRÁĽOVSTVO ZVERSTIEV
19:00 Divadlo |
TÚLAVÉ SRDCE
16:00 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
18:00 Kino |
RITUÁL
20:00 Kino |
KRÁĽOVA REČ
16:00 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
18:00 Kino |
RITUÁL
20:00 Kino |
KRÁĽOVA REČ
16:00 Kino |
GULLIVEROVE CESTY
18:00 Kino |
RITUÁL
20:00 Kino |
KRÁĽOVA REČ
18:00 Kino |
RITUÁL
20:00 Kino |
KRÁĽOVA REČ
18:00 Kino |
RITUÁL
20:00 Kino |
SKÚS MA ROZOSMIAŤ
17:30 Kino |
VYTIE
16:00 Kino |
TRIK
20:00 Kino |
SKÚS MA ROZOSMIAŤ
19:00 Divadlo |
GASP 3
18:30 Divadlo |
GRÓFKA MARICA
17:30 Kino |
TRIK
20:00 Kino |
SKÚS MA ROZOSMIAŤ
17:30 Kino |
TRIK
20:00 Kino |
SKÚS MA ROZOSMIAŤ
17:30, 20:00 Kino |
VŠEMOCNÝ
17:30, 20:00 Kino |
VŠEMOCNÝ
17:30 Kino |
NA MAMUTA !
20:00 Kino |
VŠEMOCNÝ
16:30 Kino |
HOP
18:15, 20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
16:30 Kino |
HOP
18:15, 20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
16:30 Kino |
HOP
18:15, 20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
16:30 Kino |
HOP
18:15, 20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
18:15, 20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
17:30 Kino |
SOCIALIZMUS
20:00 Kino |
MARHUĽOVÝ OSTROV
17:30, 20:00 Kino |
REJKJAVÍK
17:30 Kino |
REJKJAVÍK
20:00 Kino |
THOR
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
THOR
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
THOR
17:30 Kino |
REJKJAVÍK
20:00 Kino |
THOR
17:30 Kino |
REJKJAVÍK
20:00 Kino |
THOR
18:00 Kino |
ĎALŠÍ ROK
Kino |
NEPREMIETA
17:00 Divadlo |
PERINBABA
17:30 Kino |
HLAVNE NEZÁVÄZNE
17:30 Kino |
HLAVNE NEZÁVÄZNE
17:30 Kino |
HLAVNE NEZÁVÄZNE
17:30 Kino |
HLAVNE NEZÁVÄZNE
17:30 Kino |
PROJEKT FRANKENSTEIN
20:00 Kino |
KAZATEĽ
17:30 Kino |
RIO
17:30 Kino |
RIO
17:30 Kino |
RIO
17:30 Kino |
RIO
17:30 Kino |
RIO
17:30, 20:00 Kino |
NEZNÁMY
17:30 Kino |
SAMA V AFRIKE
20:00 Kino |
NEZNÁMY
17:30, 20:00 Kino |
NEZNÁMY
17:30, 20:00 Kino |
NEZNÁMY
17:30, 20:00 Kino |
NEZNÁMY
17:30, 20:00 Kino |
NEZNÁMY
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
IMAGINÁRNE LÁSKY
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30, 20:00 Kino |
ŠTYRI LEVY
17:30 Kino |
HRANICA
20:00 Kino |
ŠTYRI LEVY
17:30 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
20:00 Kino |
KAZATEĽ
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
20:00 Kino |
KAZATEĽ
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
20:00 Kino |
KAZATEĽ
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
20:00 Kino |
KAZATEĽ
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
18:00 Kino |
KUNG-FU PANDA 2
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
18:00 Kino |
ILUZIONISTA
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
18:00 Kino |
ILUZIONISTA
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
18:00 Kino |
ILUZIONISTA
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
18:00 Kino |
ILUZIONISTA
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
20:00 Kino |
RÝCHLO A ZBESILO 5
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
18:00 Kino |
V PERINE
20:00 Kino |
VODA PRE SLONY
20:00 Kino |
VODA PRE SLONY
20:00 Kino |
VODA PRE SLONY
20:00 Kino |
VODA PRE SLONY
18:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
ZDROJOVÝ KÓD
18:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
ZDROJOVÝ KÓD
18:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
ZDROJOVÝ KÓD
18:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
ZDROJOVÝ KÓD
18:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
ZDROJOVÝ KÓD
20:00 Kino |
CZECH MADE MAN
20:00 Kino |
CZECH MADE MAN
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
18:00 Kino |
ČERTOVA NEVESTA
20:00 Kino |
VRESKOT 4
20:00 Kino |
VRESKOT 4
20:00 Kino |
VRESKOT 4
20:00 Kino |
VRESKOT 4
20:00 Kino |
VRESKOT 4
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
NICKYHO RODINA
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
NICKYHO RODINA
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
NICKYHO RODINA
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
NICKYHO RODINA
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
NICKYHO RODINA
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
18:00 Kino |
PAUL
20:00 Kino |
DÁMSKA JAZDA
16:00 Kino |
ŠMOLKOVIA
20:00 Kino |
PAUL
17:30, 20:00 Kino |
PÁN POPPER A JEHO TUČNIACI
17:30, 20:00 Kino |
PÁN POPPER A JEHO TUČNIACI
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
17:30, 20:00 Kino |
PÁN POPPER A JEHO TUČNIACI
17:30, 20:00 Kino |
PRINC A PRUĎAS
17:30 Kino |
ZRKADLO ( Zerkalo )
17:30, 20:00 Kino |
TRANSFORMERS 3
20:00 Kino |
TRANSFORMERS 3
17:30 Kino |
TRANSFORMERS 3
17:30 Kino |
TRANSFORMERS 3
17:30 Kino |
TRANSFORMERS 3
17:30 Kino |
TRANSFORMERS 3
19:00 Divadlo |
HANA ZAGOROVÁ
18:30 Divadlo |
PETROLEJOVÉ LAMPY
20:00 Kino |
MUŽI V NÁDEJI
17:30 Kino |
ZOOŠETROVATEĽ
20:00 Kino |
MUŽI V NÁDEJI
17:30 Kino |
ZOOŠETROVATEĽ
20:00 Kino |
MUŽI V NÁDEJI
20:00 Kino |
MUŽI V NÁDEJI
17:30 Kino |
ZOOŠETROVATEĽ
16,00 Kino |
ZOOŠETROVATEĽ
17:30 Kino |
EROTIKON ( Erotikon )
20:00 Kino |
MUŽI V NÁDEJI
16:00, 18:00 Kino |
SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL
20:00 Kino |
SKYLINE
16:00, 18:00 Kino |
SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL
20:00 Kino |
SKYLINE
16:00, 18:00 Kino |
SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL
20:00 Kino |
SKYLINE
16:00, 18:00 Kino |
SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL
20:00 Kino |
SKYLINE
20:00 Kino |
SKYLINE
17:30, 20:00 Kino |
MRCHA UČITEĽKA
17:30 Kino |
MRCHA UČITEĽKA
20:00 Kino |
ŠÉFOVIA NA ZABITIE
17:30 Kino |
MRCHA UČITEĽKA
20:00 Kino |
ŠÉFOVIA NA ZABITIE
17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK
17:30, 20:00 Kino |
MRCHA UČITEĽKA
17:30, 20:00 Kino |
IDE LEN O SEX
17:30 Divadlo |
" U PAĽA "
17:30, 20:00 Kino |
IDE LEN O SEX
17:30, 20:00 Kino |
IDE LEN O SEX
18:30 Divadlo |
MEDZI NEBOM A ŽENOU
17:00 Divadlo |
ČIN ČIN
20:15 Kino |
DREAM HOUSE
17:30 Kino |
SUPER 8
20:15 Kino |
DREAM HOUSE
20:15 Kino |
DREAM HOUSE
17:30, 20:00 Kino |
SUPER 8
20:00 Kino |
SUPER 8
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 3
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 3
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 3
17:30, 20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 3
20:00 Kino |
PARANORMAL ACTIVITY 3
17:30, 20:00 Kino |
DOM
20:00 Kino |
DOM
18:30 Divadlo |
CESTA DLHÉHO DŇA DO NOCI
20:00 Kino |
DOM
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
DOM
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
DOM
19:00 Divadlo |
FRAGILE
17:30, 20:00 Kino |
JOHNY ENGLISH SA VRACIA
17:30, 20:00 Kino |
JOHNY ENGLISH SA VRACIA
17:00 Divadlo |
RYTMUS OSLANY
20:00 Kino |
DRIVE
20:00 Kino |
DRIVE
20:00 Kino |
DRIVE
17:30 Kino |
LÓVE
20:00 Kino |
STROM ŽIVOTA
19:00 Kino |
LE HAVRE
21:00 Kino |
NEVESTINEC
14:00 Kino |
POST MORTEM
16:00 Kino |
DOMOV NA VIANOCE
20:00 Kino |
NIC PROTI NEČEMU
21:45 Kino |
MAMMA GÓGÓ
12:00 Kino |
NIC PROTI NEČEMU
17:30 Kino |
LÓVE
20:00 Kino |
STROM ŽIVOTA
17:30 Kino |
LÓVE
20:00 Kino |
STROM ŽIVOTA
17:30, 20:00 Kino |
STROM ŽIVOTA
20:00 Kino |
STROM ŽIVOTA
18:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
18:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
18:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
18:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
18:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
16:00 Kino |
Mr. NICE
20:00 Kino |
VIDITEĽNÝ SVET
17:30, 20:00 Kino |
Mr. NICE
10:00, 16:00 Divadlo |
DEEP DISCO LEAGUE
20:00 Kino |
JANA EYROVÁ
20:00 Kino |
JANA EYROVÁ
18:00 Divadlo |
VEĽKÝ VIANOČNÝ KONCERT
20:00 Kino |
JANA EYROVÁ
20:00 Kino |
JANA EYROVÁ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:00, 20:00 Divadlo |
HVIEZDOLET 2011
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
16:00 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
NÁHODA (Przpypadek )
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30 Kino |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
VYMEDZENÝ ČAS
17:30, 20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30, 20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30 Kino |
TRI ( Drei )
20:00 Kino |
PREPADNUTIE
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
REAL STEEL : OCEĽOVÁ PÄSŤ
17:30, 20:00 Kino |
DOKONALÝ ZMYSEL
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30, 20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30, 20:00 Kino |
MAJSTROVSKÝ PLÁN
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
17:30 Kino |
ALVIN A CHIPMUNKOVIA 3
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
KTO KEĎ NIE MY ?
20:00 Kino |
JACK A JILL
10:00, 18:00 Divadlo |
DEEP DISCO LEAGUE
20:00 Kino |
JACK A JILL
20:00 Kino |
JACK A JILL
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
19:00 Divadlo |
LUCIE BÍLÁ
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
SILVESTROVSKÁ NOC
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
BASTARDI 2
17:30 Kino |
BASTARDI 2
20:00 Kino |
BASTARDI 2
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
16:00 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
NIC PROTI NEČEMU
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
15:30 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
KONTRABAND
15:30 Kino |
HAPPY FEET 2
17:30 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
HAPPY FEET 2
20:00 Kino |
KONTRABAND
17:30 Kino |
OSAMELOSŤ PRVOČÍSEL
20:00 Kino |
KONTRABAND
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Divadlo |
Miroslav Donutil
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Divadlo |
A DO PYŽAM !
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
FAUST
20:00 Kino |
STOCKHOLM EAST
17:30 Kino |
STOCKHOLM EAST
17:30 Kino |
IMMORTALITAS
17:30 Kino |
IMMORTALITAS
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
17:30 Kino |
TU TO MUSÍ BYŤ
20:00 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
17:30 Kino |
O BOHOCH A ĽUĎOCH
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
WIN WIN
16:30 Kino |
PRÍLIŠ MLADÁ NOC
18:00 Kino |
TRAINSPOTING
20:00 Kino |
POUPATA
18:00 Kino |
NEHA
20:00 Kino |
ZABRISKIE POINT
14:30 Kino |
SOĽ NAD ZLATO
15:30 Kino |
KRÁĽ DROZDIA BRADA
20:00 Kino |
LONO ( WOMB )
20:00 Kino |
ROZCHOD NADERA A SIMIN
20:00 Kino |
LURDY
20:00 Kino |
LURDY
17:30 Kino |
LURDY
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
ALOIS NEBEL
17:30 Kino |
LE HAVRE (Le Havre)
20:00 Kino |
ALOIS NEBEL
19:00 Divadlo |
ÔSMY SVETADIEL
19:00 Divadlo |
ÔSMY SVETADIEL
10:00, 18:00 Divadlo |
DEEP DISCO LEAGUE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK a hostia
20:00 Kino |
PROBUDÍM SE VČERA
20:00 Kino |
AMERICAN TRANSLATION
20:00 Kino |
AMERICAN TRANSLATION
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
16:00 Kino |
MODRÝ TIGER
16:00 Kino |
MODRÝ TIGER
17:30 Kino |
MODRÝ TIGER
20:00 Kino |
KÝM SPÍŠ
20:00 Kino |
KÝM SPÍŠ
20:00 Kino |
MARIEKE, MARIEKE
18:00 Kino |
MUPPETS
16:00, 18:00 Kino |
MUPPETS
18:00 Divadlo |
SCREAMERS - TRAVESTY SHOW
13:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
MUPPETS
17:30 Kino |
JUHA (Juha)
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
20:00 Kino |
ŠTYRI SLNKÁ
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
19:00 Kino |
DIKTÁTOR
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
17:00 Kino |
MUŽI V ČIERNOM 3
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
19:00 Kino |
ŽELEZNÁ LADY
17:00 Kino |
TULPAN ( Tulpan )
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
19:00 Kino |
BOJOVÁ LOĎ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
19:00 Kino |
ÚTEK Z MS - 1
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
18:00 Kino |
MADAGASKAR 3
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
18:00 Kino |
SNEHULIENKA A LOVEC
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
19:00 Kino |
LORAX
18:00 Kino |
TADY HLÍDAM JÁ
18:00 Kino |
TADY HLÍDAM JÁ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Kino |
IRON SKY
19:00 Kino |
IRON SKY
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
IRON SKY
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
IRON SKY
19:00 Divadlo |
LA GIOIA
17:00, 19:00 Divadlo |
PARTIČKA
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
20:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
18:00 Kino |
AŽ DO MESTA AŠ
19:00 Divadlo |
TOMÁŠ KLUS
19:00 Divadlo |
8 SVETADIEL
19:00 Divadlo |
8 SVETADIEL
17:30 Kino |
HANBA (Shame)
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
18:00 Kino |
POLSKI FILM
17:30 Kino |
NEHA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
V TME (V ciemności)
16:30 Kino |
KURA NA SLIVKÁCH
21:15 Kino |
KREHKÁ IDENTITA
22:30 Kino |
KLIP
19:00 Kino |
CÉZAR MUSÍ ZOMRIEŤ
11:30 Kino |
JE TO IBA VIETOR
15:30 Kino |
NOVÝ ŽIVOT
19:30 Kino |
HON
21:30 Kino |
MÁME PÁPEŽA
10:00 Kino |
KURA NA SLIVKÁCH
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
17:00 Divadlo |
POLEPETKO
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
EXPENDABLES 2
17:00 Divadlo |
JADRANKA
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
18:00 Kino |
EXPENDABLES 2
20:00 Kino |
MACÍK
20:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
18:00 Kino |
MACÍK
19:00 Divadlo |
BEATLES VIANOCE 2012
17:00 Divadlo |
BETLEHEM
20:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
18:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
18:00 Kino |
CIGÁNI IDÚ DO VOLIEB
17:00 Divadlo |
MARTA KRIŽANOVÁ
16:00, 19:00 Divadlo |
HVIEZDOLET 2012
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
19:30 Kino |
ATLAS MRAKOV
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
18:00 Kino |
ATLAS MRAKOV
10:00 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE
10:00 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE
17:30 Kino |
KREHKÁ IDENTITA
17:30 Kino |
POLSKI FILM
15:30, 18:30 Divadlo |
RND : ŠŤASTNÉ KONCE
17:30 Kino |
LÁSKA ( Amour )
17:30 Kino |
KLIP ( Clip )
18:30 Divadlo |
JAKO THELMA A LUISE
17:30 Kino |
PARADIGMA
17:00 Divadlo |
SKUPINA PROGRES
18:30 Divadlo |
HOSPODSKÁ
17:30 Kino |
Lepší svet (Haevnen)
19:00 Divadlo |
Miroslav Donutil
17:00 Divadlo |
AKO ŠLO VAJCE NA VANDROVKU
17:30 Kino |
LOUISE - MICHEL
20:00 Kino |
Môj PES KILLER
17:30 Kino |
ADAMOVE JABLKÁ
20:00 Kino |
ĎAKUJEM, DOBRE
20:00 Kino |
V TIENI
17:30 Kino |
BUBLINA + NOvÝ ŽIVOT
20:00 Kino |
PIETA
20:00 Kino |
BIELA STUHA
17:00 Divadlo |
Carlo Collodi : PINOCCHIO
10:00, 18:30 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE - SUPERFINÁLE
10:00, 18:30 Divadlo |
DEEP DANCE LEAGUE - SUPERFINÁLE
19:00 Divadlo |
GREASE - POMÁDA
19:00 Divadlo |
GREASE - POMÁDA
19:00 Divadlo |
HANA ZAGOROVÁ
17:00 Divadlo |
Ray Cooney : Všetko sa...
16:00 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:00 Divadlo |
PETER STAŠÁK
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
KRÚDOVCI
17:30 Kino |
Superclásico
19:00 Divadlo |
MILÁČEK ANNA
18:00 Divadlo |
TANEC ŽIVOTA
17:30 Kino |
NOVÝ ŽIVOT
19:00 Divadlo |
LENKA FILIPOVÁ
17:30 Kino |
Hasta la Vista!,
17:00 Divadlo |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
18:30 Divadlo |
IDIOT
17:30 Kino |
MARY A MAX
19,30 Divadlo |
KTO ZHASOL SVETLO
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
20:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
18:00 Kino |
KAUZA CERVANOVÁ
17,30 Kino |
NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ
17:30 Kino |
HOLY MOTORS
18:00, 20:15 Kino |
RED 2
18:00 Kino |
RED 2
20:15 Kino |
LÍBANKY
15:30 Kino |
JA ZLODUCH 2
18:00 Kino |
RED 2
20:15 Kino |
LÍBANKY
20:15 Kino |
RED 2
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
DIVOKÝ DJANGO
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
JOBS
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
JOBS
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
VOLVERINE
15:30 Kino |
ŠMOLKOVIA 2
18:00 Kino |
ZÁZRAK
20:15 Kino |
VOLVERINE
18:00, 20:15 Kino |
OHNIVÝ KRUH (Pacific Rim)
18:00 Kino |
PIETA
18:00 Kino |
DIANA
18:00 Kino |
DIANA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:15 Kino |
DIANA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:15 Kino |
DIANA
18:00 Kino |
LORE (Lore)
18:00 Kino |
HRA NA HRANE
20:15 Kino |
DONŠAJNI
19:00 Divadlo |
RYBA V TROJKE
15:30 Kino |
ZAMBEZIA
18:00 Kino |
HRA NA HRANE
20:15 Kino |
DONŠAJNI
18:00 Kino |
DONŠAJNI
20:15 Kino |
HRA NA HRANE
18:00 Kino |
DONŠAJNI
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
, 18:30 Divadlo |
POLOOBLAČNO
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
18:00 Divadlo |
GalaAnderŠou
20:00 Kino |
2 GUNS
20:00 Kino |
2 GUNS
17:30 Kino |
COLLETE
20:00 Kino |
2 GUNS
17:30 Kino |
COLLETE
20:00 Kino |
2 GUNS
20:00 Kino |
2 GUNS
19:00 Divadlo |
THE BEST OF PAVOL HAMMEL
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
15:30 Kino |
LIETADLÁ
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
17:30 Kino |
TURBO
20:00 Kino |
PLÁN ÚNIKU
18:00 Kino |
ROZKOŠ V OBLAKOCH
17:30 Kino |
RIDDICK
17:30 Kino |
CARRIE
17:30 Kino |
RIDDICK
17:30 Kino |
RIDDICK
19:30 Kino |
BEDÁRI
17:30 Kino |
ZMIZNUTIE
20:00 Kino |
BATTLE OF YEAR
19:00 Divadlo |
Nela Pocisková live
17:30 Kino |
BATTLE OF YEAR
20:00 Kino |
ZMIZNUTIE
19:45 Kino |
CALL GIRL
18:30 Divadlo |
VŠECHNOPARTIČKA
18:00 Kino |
PENA DNÍ
20:15 Kino |
LÁSKY ČAS
17:30, 20:00 Kino |
LÁSKY ČAS
20:00 Kino |
PARÍŽ - MANHATTAN
17:30 Kino |
ENDEROVA HRA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
19:00 Divadlo |
"STRETNEME SA U PAĽA"
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
17:30 Kino |
ENDEROVA HRA
20:00 Kino |
CRAZY JOE
20:00 Kino |
MARIE KRØYER
15:30 Kino |
OGGY A ŠVÁBY
17:00, 19:30 Kino |
HRY O ŽIVOT 2 : SKÚŠKA OHŇOM
17:00, 19:30 Kino |
HRY O ŽIVOT 2 : SKÚŠKA OHŇOM
20:00 Kino |
NAJVYŠŠIA PONUKA
17:30 Kino |
KONZULTANT
20:00 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
18:00 Kino |
KONZULTANT
20:00 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
15:30 Kino |
VTÁČÍ ÚLET
17:30 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
20:00 Kino |
KONZULTANT
17:30 Kino |
ŽIVOT ADÉLE
20:00 Kino |
KONZULTANT
18:00 Kino |
PRÍBEH FILMU : ODYSEA
17:30 Kino |
NO (NO / NO)
17:30 Kino |
KANDIDÁT
20:00 Kino |
OLDBOY
17:30 Kino |
KANDIDÁT
20:00 Kino |
OLDBOY
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBANKY
18:00 Kino |
LEN 17
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBANKY
20:00 Kino |
POZDRAV ZO SPERMOBAKY
18:00 Kino |
LEN 17
17:30 Kino |
PRÍBEH FILMU : ODYSEA
16:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
14:00, 15:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
17:00 Divadlo |
VEĽKÝ VIANOČNÝ KONCERT
16:30 Kino |
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
18:30 Kino |
LAST VEGAS
Divadlo |
HVIEZDOLET 2013
20:00 Kino |
47 RONIN
20:00 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
47 RONIN
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
15:30 Kino |
NIKO 2
17:30 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
15:30 Kino |
NIKO 2
17:30 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
NIKO 2
20:00 Kino |
NA ŽIVOT A NA SMRŤ
17:30 Kino |
MELANCHÓLIA
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
20:00 Kino |
ZLODEJKA KNÍH
17:00 Kino |
VLK Z WALL STREET
20:00 Kino |
ZLODEJKA KNÍH
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
18:00 Kino |
MNÍŠKA
17:30 Kino |
VEJŠKA
20:00 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
17:30 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
ŠPINAVÝ TRIK
17:30 Kino |
JACK RYAN : V UTAJENÍ
20:00 Kino |
ŠPINAVÝ TRIK
18:00 Kino |
TANGO LIBRE
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
14:00, 16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
18:00 Kino |
ROBOCOP
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
18:00 Kino |
LEGO PRÍBEH
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
16:00 Kino |
LEGO PRÍBEH 3D
18:00 Kino |
ROBOCOP
20:00 Kino |
NYMF( )MANKA II.
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
JA, FRANKESTEIN
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
JA, FRANKESTEIN
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
ŽIVOTNÁ ŠANCA
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
ŽIVOTNÁ ŠANCA
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
18:00 Divadlo |
PROGRES / ZRUŠENÉ
17:30 Kino |
BABOVŘESKY 2
20:00 Kino |
KLUB POSLEDNEJ NÁDEJE
18:15 Kino |
NON STOP
20:15 Kino |
ANGELIKA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NON STOP
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
20:00 Kino |
NON-STOP
17:30, 20:00 Kino |
NON STOP
18:00 Kino |
ČIERNA VDOVA
20:00 Kino |
PAMIATKÁRI
20:00 Kino |
PAMIATKÁRI
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
300 : VZOSTUP IMPÉRIA
20:00 Kino |
KRÁSNO
18:00 Kino |
NEŽNÉ VLNY
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
14:00, 16:00 Kino |
VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
14:00, 16:00 Kino |
VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ
20:00 Kino |
NEED FOR SPEED
18:30 Divadlo |
Dodo Gombár : "HOSPODSKÁ"
17:30 Kino |
ROZBITÝ SVET (Broken)
20:00 Kino |
VŠETKY MOJE DETI
20:00 Kino |
POMPEJE
18:30 Divadlo |
TURNÉ ČTYŘ MÚSTKÚ
20:00 Kino |
POMPEJE
18:30 Kino |
POMPEJE
20:15 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
18:30 Kino |
POMPEJE
20:15 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
20:00 Kino |
GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ
19:00 Divadlo |
DIABOLSKÝ ŠANSÓN TOUR
17:00 Divadlo |
ALADINOVA ZÁZRAČNÁ LAMPA
18:30 Kino |
JAKO NIKDY
20:15 Kino |
NOE
14:00, 16:00 Kino |
CILILING A PIRÁTSKA VÍLA
20:15 Kino |
NOE
14:00, 16:00 Kino |
CILILING A PIRÁTSKA VÍLA
20:15 Kino |
NOE
20:15 Kino |
NOE
17:00 Kino |
HOŘÍCI KEŘ
17:30 Kino |
BORGMAN ( BORGMAN )
Kino |
NEPREMIETA
19:00 Divadlo |
"Obrazy z minulosti"
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
NEZADANÍ
20:00 Kino |
ONA
17:30 Kino |
NEZADANÍ
20:00 Kino |
ONA
20:00 Kino |
ONA
18:00 Kino |
17 DIEVČAT
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
16:00 Kino |
RIO 2
18:00 Kino |
RENOIR
17:30 Kino |
CUDZÍ OBED
20:00 Kino |
KLUB POSLEDNEJ NÁDEJE
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
20:00 Kino |
PHILOMENA
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
16:00 Kino |
POJEDEME K MOŘI
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
12 ROKOV OTROKOM
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
15:30 Kino |
POJEDEME K MOŘI
20:00 Kino |
GRAVITÁCIA
17:30 Kino |
TRANSCEDENCIA
15:30 Kino |
POJEDEME K MOŘI
20:00 Kino |
TRANSCEDENCIA
18:00 Kino |
S MOLIÉROM NA BICYKLI
17:30 Kino |
OMAR (OMAR )
19:30 Kino |
VEĽKÁ NÁDHERA
Kino |
NEPREMIETA
17:00 Divadlo |
KOCÚR V ČIŽMÁCH
20:30 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
20:00 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
20:00 Kino |
NEKONEČNÁ LÁSKA
14:00, 16:00 Kino |
RIO 2
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
MOJA VLASŤ
20:00 Kino |
KOĽAJE OSUDU
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
17:00 Kino |
AMAZING SPIDER MAN 2
19:45 Kino |
LIEČITEĽ
19:00 Divadlo |
NA SKLE MAĽOVANÉ
19:00 Divadlo |
NA SKLE MAĽOVANÉ
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
15:30 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
17:30 Kino |
DIVERGENCIA
20:00 Kino |
JEDNA ZA VŠETKY
16:00 Kino |
BELLE A SEBASTIAN
18:00 Kino |
LÁSKA SÚDRUH
20:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
GODZILLA
20:00 Kino |
GODZILLA
18:00 Kino |
YVES SAINT LAURENT
17:30 Kino |
ŠTVOREC V KRUHU
20:00 Kino |
GODZILLA
17:30, 20:00 Kino |
X-MEN – BUDÚCA MINULOSŤ
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
14:00, 17:00 Divadlo |
TURČIANSKA ŠLÁGERBOMBA
19:00 Divadlo |
TANEC MEDZI ČREPINAMI
16:00 Kino |
5 PRAVIDIEL
17:00 Divadlo |
POM POM
18:30 Kino |
ZAKÁZANÁ ZÓNA
20:30 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
19:00 Divadlo |
LÁÁÁSKA
17:30 Kino |
ZAKÁZANÁ ZÓNA
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
15:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
17:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
17:30 Kino |
HURÁ DO PRAVEKU
20:00 Kino |
SUSEDIA NA ODSTREL
17:30 Kino |
Láska (Amour / Love)
16:00, 18:00 Kino |
KHUMBA
20:00 Kino |
BONY A KLID 2
18:00 Kino |
KHUMBA
20:00 Kino |
BONY A KLID 2
14:00, 16:00 Kino |
KHUMBA
17:30 Kino |
BONY A KLID 2
18:00 Kino |
VALČÍK PRE MONIKU
20:00 Kino |
NA VINE SÚ HVIEZDY
19:00 Divadlo |
ŠTYRIA NA KANAPE
18:00 Kino |
POSLEDNÝ VRCHOL
17:30 Kino |
HON (Jagten, The Hunt)
20:00 Kino |
POSLEDNÝ VRCHOL
17:30, 20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
16:00, 18:00 Kino |
AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 2
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
16:00, 18:00 Kino |
AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 2
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
20:00 Kino |
NA HRANE ZAJTRAJŠKA
18:00 Kino |
DLHÁ CESTA DOLE
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
17:30 Kino |
TRANSFORMERS : ZÁNIK
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
19:30 Kino |
BLENDED
17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
19:30 Kino |
BLENDED
15:30, 17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
19:30 Kino |
BLENDED
15:30, 17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
17:30 Kino |
VLÁDKYŇA ZLA
20:00 Kino |
LOVE SONG
18:00 Kino |
EASY MONEY I.
20:00 Kino |
LOVE SONG
18:00 Kino |
LOVE SONG
20:00 Kino |
ZBAV NÁS ZLÉHO
20:00 Kino |
ZBAV NÁS ZLÉHO
20:00 Kino |
22 JUMP STREET
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
17:30 Kino |
22 JUMP STREET
20:00 Kino |
JOE
18:00 Kino |
EASY MONEY II.
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
17:30 Kino |
LIETADLÁ 2
20:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:30 Kino |
ROZKOŠ
16:00 Kino |
LIETADLÁ 2
18:00 Kino |
ÚSVIT PLANÉTY OPÍC
20:00 Kino |
ROZKOŠ
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ZAKÁZANÉ UVOľNENIE
20:00 Kino |
ZAKÁZANÉ UVOľNENIE
18:00 Kino |
HERKULES
18:00 Kino |
HERKULES
18:00, 20:00 Kino |
HERKULES
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
STRÁŽCOVIA GALAXIE
20:15 Kino |
SEX TAPE
18:00 Kino |
CESTA VEN
17:30 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
20:00 Kino |
LUCY
16:00 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
18:00 Kino |
V OKU BÚRKY
20:00 Kino |
LUCY
16:00 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
18:00 Kino |
V OKU BÚRKY
20:00 Kino |
LUCY
17:30 Kino |
POŠTÁR PAT VO FILME
20:00 Kino |
V OKU BÚRKY
Kino |
NEPREMIETA
18:00 Kino |
EXPENDABLES 3
20:00 Kino |
ZEJTRA NA NAPOŘÁD
18:00 Kino |
EXPENDABLES 3
20:00 Kino |
ZEJTRA NA NAPOŘÁD
14:00, 16:00 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
EXPENDABLES 3
19:30 Kino |
CHLAPČENSTVO
17:30 Kino |
EXPENDABLES 3
19:30 Kino |
CHLAPČENSTVO
20:00 Kino |
EXPENDABLES 3
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
NINJA KORYTNAČKY
20:00 Kino |
MAGICKÝ HLAS REBELKY
18:00 Kino |
KROK DO TMY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
18:00 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
ZIMOMRIAVKY
17:30 Kino |
LET´S DANCE 5
20:00 Kino |
FAKJÚ PÁN PROFESOR
18:00 Kino |
FAKJÚ PÁN PROFESOR
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
POD ZEMOU
15:30 Kino |
TRAJA BRATIA
17:30 Kino |
LÁSKA NA KARI
17:30 Kino |
LÁSKA NA KARI
18:00 Kino |
NAJHĽADANEJŠÍ MUŽ
20:00 Kino |
LÁSKA NA KARI
20:00 Kino |
NAJHĽADANEJŠÍ MUŽ
17:30 Kino |
38
20:00 Kino |
DARCA
17:30 Kino |
38
20:00 Kino |
DARCA
15:30 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
38
15:30 Kino |
ÚTEK Z PLANÉTY ZEM
17:30 Kino |
38
17:30 Kino |
38
18:00 Kino |
IDA (IDA)
20:00 Kino |
MIESTA
17:30 Kino |
IDA (IDA)
20:00 Kino |
MIESTA
17:30 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
17:30 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
20:00 Kino |
LABYRINT : ÚTEK
20:00 Kino |
ZOSTAŇ SO MNOU
17:30 Kino |
ZOSTAŇ SO MNOU
20:00 Kino |
V TICHU
20:00 Kino |
V TICHU
20:00 Kino |
SKOR NEŽ ZASPÍM
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
17:00 Divadlo |
Klára a 12 mesiačikov
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
15:30 Kino |
LIETADLÁ 2
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
15:30 Kino |
LIETADLÁ 2
17:30 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
VŠIVÁCI
17:00 Kino |
EQUALIZÉR
20:00 Kino |
DETI
18:00, 20:00 Kino |
DETI
17:30 Kino |
DETI
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
Kino |
NEPREMIETA
Kino |
NEPREMIETA
16:00, 19:30 Divadlo |
RICHARD MÜLLER & FRAGILLE - HLASY 2
Kino |
NEPREMIETA
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
20:00 Kino |
ANNABELLE / ANNABELLE
17:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LASKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
20:00 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
17:30 Kino |
ANJELI
15:30 Kino |
LÁSKA NA VLÁSKU
17:30 Kino |
ANJELI
Kino |
NEPREMIETA
15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
19:30 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
13:30, 15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
13:30, 15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
17:00 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
15:30 Kino |
SEDEM TRPASLÍKOV
17:00 Kino |
SUDCA / THE JUDGE
17:30 Kino |
ŠKATULIACI
20:00 Kino |
WHIPLASH
19:30 Divadlo |
SČISTA - JASNA
14:00, 16:00 Kino |
ŠKATULIACI
17:30 Kino |
WHIPLASH
20:00 Kino |
JOHN WICK
14:00 Kino |
ŠKATULIACI
20:00 Kino |
JOHN WICK
15:30 Kino |
ŠKATULIACI
17:30 Kino |
JOHN WICK
20:00 Kino |
WHIPLASH
19:00 Divadlo |
SIMA MARTAUSOVÁ & BAND
19:00 Divadlo |
LENKA FILIPOVÁ & LENNY
17:00 Kino |
PULP FICTION
17:30 Kino |
8 ½ (Otto e mezzo),
17:30 Kino |
COMEBACK
17:00 Divadlo |
CRAZY CHICHI & FRIENDS
17:30 Kino |
FRANK
18:30 Divadlo |
MINIPÁRTY
19:00 Divadlo |
BOYBAND
17:30 Kino |
OPRI REBRÍK O NEBO

Čo sa chystá..


kino Strojár
10. novembra 2014
o 18,30 h
Vstupenky už v predaji !


MINIPÁRTY
kino Strojár

december 2014

o 18,30 h

Pokladňa kino Strojár

Prevádzková doba
pokladne kina
pondelok - nedeľa
30 min. pred prvým predstavením
17,00 - 20,00 h 
Predaj vstupeniek, rezervácie :
043 / 4224994
email : kino@dostrojar.sk


Digitalizáciu kina Strojár finančne podporil


  v rámci komplexného projektu
realizovaného vďaka finančnej
podpore predsedu vlády SR

Voľné priestory

  Momentálne nedisponujeme 
voľnými priestormi na prenájom !


 


 

 

Súčasní klienti